הרצאת חוסן נפשי

בתקופה סוערת זו חשוב לתת את הדעת ותשומת הלב לחיזוק החוסן הנפשי והרגשי של העובדים על מנת שיוכלו לחזק את עצמם ואת סביבתם הקרובה, להמשיך בעשייה המותאמת ליכולתם ולמציאות ואולי אפילו להצליח התייחס אליה כהזדמנות להוביל שינויים ומהלכים שאינם אפשריים בשגרה.
בהרצאת החוסן שאני מעבירה אני מעוררת עניין והשראה באמצעות סיפורים אישיים וסיפורים מהקליניקה ומעבירה כלים ממוקדים לחיזוק החוסן הנפשי דרך מגוון דרכים כך שכל אדם יוכל לקחת לעצמו את מה שמתאים לו באופן אישי באותו רגע נתון בו הוא מקשיב להרצאה.

לגדול מזה ודי מול חברות הקורס - הרצאות חוסן נפשי

בנוסף על הרצאת חוסן נפשי המתאימה למגוון קהלים כמו בני נוער, מבוגרים ובני הגיל השלישי אני מציעה הרצאת חוסן נפשי ומשפחתי, עם דגש מיוחד והכוונה להורים לילדים צעירים ולילדים מתבגרים ובוגרים. 
או הרצאת חוסן נפשי וארגוני למנהלים, בה אני מעבירה כלים ממוקדים לתקשורת מטיבה, מקרבת ומחזקת עם עובדים.

משך כל הרצאה היא כשעה עד שעה וחצי, כמות משתתפים בהרצאות אינה מוגבלת, ניתן להעביר את ההרצאה בזום.

כל משתתף יכול ומוזמן ליצור איתי קשר בוואטאפ לפני המפגש ואחריו עבור שאלות, ברורים והכוונה נקודתית.

מי אני?

נעים מאוד, שמי רעות רסלר, אני מטפלת רגשית מוסמכת על ידי משרד הבריאות, פסיכודרמטיסטית מומחית בטיפול במצבי דחק, תושבת מושב עין הבשור שבמועצה האזורית אשכול בעוטף.
בעלת ניסיון וותק של 10 שנים בטיפול בבני נוער, מבוגרים ובני הגיל השלישי. בעלת ניסיון וותק של 14 שנים בהנחיית קבוצות, יצירת סדנאות והכשרת מנחות מעגלים. בעלת קליניקה פרטית ועובדת דרך השירות הפסיכולוגי החינוכי. מרצה ומנחה בנושא חוסן נפשי, אישי, משפחתי, קהילתי וארגוני.

לקבלת הצעה אישית לארגון שלכם צרו איתי קשר ב 054-2267220 

המלצות

אלי, עובד בארגון 888

לקבלת הצעה צרו איתי קשר

תוכן ושירותים נוספים עבורך