אודותי

היי, נעים מאוד, השם שלי "רעות" ניתן לי על ידי סבתי והוריי ומאפיין אותי ואת מה שאני עושה באמצעות עבודתי. משמעות השם שלי היא חברות, חיבור וכל מה שיפה בקשר אנושי, אבל במקביל הוא יכול להיות מפורש הפוך לגמרי, כרוע או מבשר רעות. בחרתי בחירה מודעת בחיי ללכת אחרי המשמעות הראשונה והטובה של שמי, הבחירה היא לא בחירה חד פעמית ודרמטית שעשיתי מתישהו בחיי אלא בחירה מחודשת שאני עושה כמעט כל יום מחדש, ויש ימים מאתגרים שאני עושה אותה כמה פעמים ביום. 

לכולנו ניתנת האפשרות לבחור בטוב, לכן לדעתי השאיפה שלנו צריכה להיות להגדיל את היכולת שלנו לבחור בה. יש ויהיו רגעים שלא נוכל לבחור בטוב, שהכאב או הרגש יהיו חזקים מאיתנו, אני מאמינה שגם לרגעים הללו יש תכלית חשובה, כמו למשל הגדלת היכולת שלנו להיות אמפתיים כלפי האחר, חומלים את עצמנו, לומדים ומתפתחים. 

גדלתי בשכונת מרמורק ברחובות וכיום אני חיה יחד עם אישי עמית ושלושת בנותינו במושב עין הבשור בנגב המערבי, במקצועי אני פסיכודרמטיסטית מוסמכת ומטפלת רגשית, מרצה על חוסן רגשי ומנטלי בארגונים, ביישובים ובתי ספר, ומנחה סדנאות ומעגלים במגוון נושאים כמו מנהיגות, התחדשות, יצירתיות, הגשמה, תקשורת, גיבוש, יזמות, קירוב לבבות למגוון קהלי יעד כמו בני נוער, נשים, גברים, בני הגיל השלישי, עובדים ומנהלים. בנוסף אני כותבת טקסטים ויוצרת שירה, יוצרת מוצרים להתפתחות והגשמה, מלווה ויועצת בנוגע להתפתחות אישית, עסקית ומקצועית, יועצת ומלווה תהליכי יצירה של מוצרים כמו ספרים ומוצרי התפתחות ושינוי, מדריכה מטפלים צעירים וותיקים בענייני שיווק ובניית הרצאות וסדנאות כמו גם הדרכה מקצועית וליווי רגשי. מייסדת ומנהלת את קהילת הנשים של מ.א אשכול בהתנדבות. כמו כן הקמתי יחד עם שותפות את בית החינוך "לב הנגב", ואת קהילת "גדולה" לקידום נשים והכשרתי מנחות מעגלי נשים (עיסוק שאני מאוד אוהבת ןמתכננת לחזור אליו בעתיד!). 

מהתקשורת