חברות וארגונים

בתקופה סוערת זו חשוב לתת את הדעת ותשומת הלב לחיזוק החוסן הנפשי והרגשי של העובדים על מנת שיוכלו לחזק את עצמם ואת סביבתם הקרובה, להמשיך בעשייה המותאמת ליכולתם ולמציאות ואולי אפילו להצליח להתייחס אליה כהזדמנות להוביל שינויים ומהלכים שאינם אפשריים בשגרה.
מלבד כלים ידועים לחיזוק החוסן כמו נשימות, פעילות גופנית, חיזוק האמונה בטוב והעבודה העצמית שכדאי שכל אחד מאתנו יעשה, חשוב לקבל כלים נוספים ויעילים לחיזוק החוסן בזמן חירום מתמשך, וליצור התכנסויות מאווררות ומגבשות המאפשרות תחושת "ביחד" חזקה על ידי משחקיות ויצירת מרחב של שיתוף והקשבה ללא שיפוט וביקורת.

סדנאות, מעגלים הרצאות ועוד

יום האישה 2024

לקראת ציון יום האישה הבינלאומי במרץ אני מציעה שני סוגי פעילות עיקריים לארגונים: 1. הרצאת השראה וכלים להתפתחות, חוסן וקידום נשים הכוללת את סיפורי האישי ותובנות מניסיוני המקצועי.2. מעגלי נשים בנושאים כמו הגשמה ומימוש עצמי, אורות וניסים, התחדשות, שמחה בימי מלחמה ועוד

הרצאת חוסן נפשי

הרצאה עם דגש מיוחד וכלים לחיזוק הקרבה והיחסים שהינם, מניסיוני האישי והמקצועי, מקור החוסן הכי משמעותי שלנו. 

מעגלי תמיכה, הכוונה וחיזוק לעובדים

מומלץ וחשוב ליצור מעגלים תומכים ומחזקים עבור עובדים השבים ממילואים, בנות זוג למילואימניקים, הורים לילדים מגויסים, מנהלות משאבי אנוש ורווחה ועבור כל אוכלוסייה בארגון שזקוקה למרחב מכיל, ללא שיפוט וביקורת הכולל ייעוץ מקצועי ומקום לשתף ולשחרר את המתח שהצטבר ומצטבר אצל כולנו בתקופה הזו.

לגדול מזה ודי

חיים משבריים הם לא גזרת גורל בלתי ניתנת לשינוי, נכון שלא בחרנו בחירה מודעת לאיזו משפחה וסביבה להיוולד ואילו אירועים ילוו את חיינו, אבל באמצעות המודעות וההכרות עם עצמנו ועם עולם הרגשות נוכל להוביל יותר את החיים שלנו במגוון תחומים, להבדיל מלהיות מובלים. החיים יהפכו ממשהו שקורה לנו לחיים שאנו יוצרים ונהנים מהם באהבה ובשמחה.

מעגל התחדשות

המעגל מתאים כמעגל סגירה ופתיחת שנה עברית או שנה אזרחית והוא מונחה באמצעות תנועה, מוסיקה, שירה, קלפי מסרים ותמונות, משחק ועוד